Teknik destek almak için destek@evotronics.com.tr üzerinden e-posta yoluyla veya haftaiçi 9:30-18:00, Cumartesi günleri 9:30-12:30 saatleri arası +90 216 518 27 07 (dahili 2) numaralı telefonu kullanarak ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz ürünü incelememiz için bize getirebilir ya da kargo ile gönderebilirsiniz. Teknik servisimiz İstanbul/Maltepe'de bulunmaktadır. Lütfen iletişim sayfamızdaki adrese Yurtiçi Kargo ile 341 998 790 nolu anlaşma kodunu belirterek gönderin. Gönderirken mutlaka faturasının bir suretiyle ya da üzerinde satıcı kaşesi/imza ve tarih bulunan garanti belgesiyle birlikte gönderin. Aksi taktirde ürününüz garanti dışında işlem görecektir. Garanti süresi bittiyse bu dokümanlara gerek yoktur. Ayrıca dönüşte ürünü göndermemizi istediğiniz adresi ve iletişim bilgilerinizi de mutlaka ekleyin. Servis süremiz 7-10 iş günü arasındadır.

Bu durumda modilleri eşleştirmenizi öneririz. Eşleştirme işlemi kullanma klavuzunda tariff edilmiştir. Her iki modülü de kapalı konuma aldıktan sonra, aynı anda açma/kapama düğmelerine basın ve açın. Açıldıktan sonra düğmeye basmayı bırakmayın, 5 sn içerisinde sarı ışıkların yanıp sönmeye başladığını göreceksiniz, bu esnada eşleştirme işlemi gerçekleşecektir. Bu işlemi yaparken bebek ünitesini şarja takmanız gerekecektir, aksi taktirde açamazsınız.

Hayır, ayrı olarak satmıyoruz. Bu modüllerden biri arızalandı ise birinci maddeyi takip ederek bize ulaştırabilirsiniz.

Tamir ücretleri ve parça fiyatlarını bize telefonla ulaşarak ya da e-posta atarak öğrenebilirsiniz. Telefon numaramız ve e-posta adresimiz iletişim sayfamızda mevcuttur.

Farklı kaynaklardan, ülkelerden ya da markalar adı altında alınan ürünlere satış sonrası hizmet vermiyoruz. Parça satmıyoruz ve ücretli de olsa tamir etmiyoruz. Sadece bebevo logolu ve sitemizdeki model numaraları ile satılan ürünler için destek veriyoruz. Benzer ürünleri satan satıcıları kendi ürünlerine sahip çıkmaya davet ediyoruz.