Teknik destek almak için destek@evotronics.com.tr üzerinden e-posta yoluyla veya haftaiçi 9:30-18:00, Cumartesi günleri 9:30-12:30 saatleri arası +90 216 518 27 07 (dahili 2) numaralı telefonu kullanarak ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz ürünü incelememiz için bize getirebilir ya da kargo ile gönderebilirsiniz. Teknik servisimiz İstanbul/Maltepe'de bulunmaktadır. Lütfen iletişim sayfamızdaki adrese Yurtiçi Kargo ile 341 998 790 nolu anlaşma kodunu belirterek gönderin. Gönderirken mutlaka faturasının bir suretiyle ya da üzerinde satıcı kaşesi/imza ve tarih bulunan garanti belgesiyle birlikte gönderin. Aksi taktirde ürününüz garanti dışında işlem görecektir. Garanti süresi bittiyse bu dokümanlara gerek yoktur. Ayrıca dönüşte ürünü göndermemizi istediğiniz adresi ve iletişim bilgilerinizi de mutlaka ekleyin. Servis süremiz 7-10 iş günü arasındadır.

Vm901 içerisinde 750 mah gücünde bir pil bulunmaktadır. Bu pil ürünü normal modda çalışırken 4 saat süresince destekler. Bu sure sonrasında şarja takmanız gerekir. VOX modunu tercih ederseniz busüre çok daha uzun olacaktır (12-16 saat). Ürünü her zaman kapalı biçimde şarj edin. Açık iken şarja takılı duran ürünler, tam dolu olarak şarj edildiği düşünülerek kapatıldıktan sonra tekrar açıldıklarında pil aslında tamamen dolmamış olmaktadır. Bu sebeple pil hızlı tükeniyor gibi görünebilir. Bunun yanı sıra Vm903 modelinde ürünün arkasında bulunan kapak açılarak pile erişim mümkündür. Bu kapağı açıp, pili dışarı çıkarıp kablosunu hafifçe gerip tekrar yerine takın. Bu müdahale pili resetlemeye yardım eder ve bazen yukarıdaki çabuk tükenme sorununu çözdüğünü görüyoruz. Uygulamanızı öneririz.Yine de ücretli pil değişimi yaptırmak istiyorsanız birinci maddeyi inceleyerek ürünü bize ulaştırabilirsiniz.

Ücretli şarj adaptor temin etmek istiyorsanız telefon ya da e-posta yoluyla bize ulaştırabilirsiniz. Telefon numaramız ve e-posta adresimiz iletişim sayfamızda mevcuttur. Şarj aletlerimiz 5V 1A (ya da 1000mA) güç vermektedir. Benzer güce sahip bir şarj adaptor ile her zaman ürünleri şarj edebilirsiniz. Örneğin bir çok cep telefonunun şarj cihazı bu değerlerde ya dab u değerlere yakın çalışır. Telefon şarj cihazının kafa kısmını, bebevonuza uygun bir micro usb uçlu kablo ile kullanabilirsiniz.

Hayır, ayrı olarak satmıyoruz. Bu modüllerden biri arızalandı ise birinci maddeyi takip ederek bize ulaştırabilirsiniz.

Tamir ücretleri ve parça fiyatlarını bize telefonla ulaşarak ya da e-posta atarak öğrenebilirsiniz. Telefon numaramız ve e-posta adresimiz iletişim sayfamızda mevcuttur.

Farklı kaynaklardan, ülkelerden ya da markalar adı altında alınan ürünlere satış sonrası hizmet vermiyoruz. Parça satmıyoruz ve ücretli de olsa tamir etmiyoruz. Sadece bebevo logolu ve sitemizdeki model numaraları ile satılan ürünler için destek veriyoruz. Benzer ürünleri satan satıcıları kendi ürünlerine sahip çıkmaya davet ediyoruz.