1,5 yildir kullaniyoruz, sorun olarak degerlendirilebilecek herhangi bir olumsuzluk yasamadik. Kamerasi kablolu oldugu icin zorluk yasayacagini dusunenler olabilir ancak bebegin odasinda yattigi yeri gorebilecek sekilde konumlandirmak hic zor degil. Telsizi dakika basi acip bir sey oluyor mu diye yoklamadiginiz surece sarji da uzun sure dayaniyor. Biz kullanmaya basladigimizda bu sure 3 gundu su an 1,5 gune dusmus durumda. Bu da tum bataryalar icin gecerli bir durum. Goruntu kalitesi oldukca iyi, sese ve harekete oldukca duyarli. Ses seviyesi 6 kademeden olusuyor. Biz hep 5. Seviyede kullandik. Ideal seviyenin 4 ya da 5 oldugunu dusunuyoruz kameranin odadaki konumuna bagli olarak. Cok buyuk paralar odeyerek bebek telsizi almaya gerek yok. Wifi baglantisi, cepten tabletten baglanma gibi secenekler istiyorsaniz, o zaman aradiginiz sey telsiz degil bir kamera sistemi. Bebek telsizi olarak bu urunden oldukca memnun kaldik, tavsiye ediyoruz.

o**** k**** (41) - İstanbul

Tam bir fiyat performans ürünü. Telsiz parasına kameralı. Kamera çok da gerekli mi falan diye çok muhabbet dönüyor fakat eğer telsiz alacaksan alma telsiz fiyatına bu ürünü al. Kamera bizce gerekli. Pahalı ürünler ne gibi artılar getiriyordur bilmiyorum ama bu ürün gayet yeterli. Monitör şarjlı ve şarjı çok gitmiyor ama bu bütün kameralı telsizlerde böyle araştırdım memnun olan yok. O kadar uzun iki adet adaptör çıkıyor ki elektrik olan her yerde çok rahat kullanabilirsiniz. Şarjı iyi değil dedim ama bizim işimizi görüyor.

 

H**** K**** (31) - İzmir

Çok hızlı kargo 👍🏻 Sipariş verdim ertesi gün elime ulaştı ürün .

130 m2 evim çekim gücü iyi sıkıntı yaşamadım. Ekran küçük fakat yakına koyuyorum sıkıntı olmuyor. Ses hassasiyeti çok yüksek. Sadece hareket ettiğinde hemen algılamıyor hareket ederken ses çıkarması gerek bebeğim sessiz hareket ediyor arada açıp bakmam gerekiyor . Biz özelliği ile şarj uzun ömürlü ve günde 4 saat kadar kullanımda 6 gün gitti 👌🏻 Bence iş görüyor alabilirsiniz .

T**** T**** - Sakarya

Ürünü araştırarak, diğerleriyle karşılaştırarak ve kullanıcı yorumlarını okuyarak bu siteden bir hafta önce satın aldım ve aynı süreden beri de güvenle kullanıyoruz. 

Cihaz, size vadettiği tüm özellikleri kusursuz bir şekilde sunuyor. Kamera ünitesinin fişini prize takıp el ünitesini de açtığınız anda, iki üç saniye içinde otomatik olarak eşleşiyor. Bebeğiniz ağladığında ya da herhangi bir ses çıkardığında  el ünitesinin ekranı otomatik olarak açılıyor ve hem sesi hem de görüntüyü çok net ve temiz bir şekilde size ulaştırıyor. Seste cızırtı ya da hışırtı kesinlikle yok. Görüntü de renkli ne net. Kızılötesi ledler sayesinde gece görüşü de var. Zifiri karanlıkta net bir şekilde bebeğinizi görebiliyorsunuz. El ünitesinin ekranının açık kalma süresini istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Sesle aktif olduğu gibi siz herhangi bir tuşa basarak da ekranı açabiliyorsunuz. 
Cihazda bas konuş özelliği de var. El ünitesinin tuşuna basıp bebeğinize uzaktan ninni söyleyebilirsiniz.
El ünitesinin kasası da gayet şık, ergonomik, hafif ve yeterince de sağlam. Cebe sığıyor. Evde iş yaparken cebinizde taşıyabilir ya da askı ucuna bir ip takıp boynunuza asabilirsiniz, rahatsız etmez. Arkasında gizli ayak sayesinde masa üstünde dik durabiliyor.
Uzun lafın kısası, aynı özelliklere sahip ünlü markalara iki üç kat para vermeye gerek yok. Bu ürün işinizi fazlasıyla görür. Fiyat / performans uyumu çok iyi.
Ben memnun kaldım ve herkese de tavsiye ederim.

T**** T******* - Sakarya

Ürün kaliteli. Görüntü seviyesi idare eder. Gece görüşü iyi. Seste problem yok. Ufak bir gecikme var o da her telsizde olan şeyler.

T**** Ç***** (43) - İstanbul

Philips Avent ve Bebevo arasında kalmış ve 2 haftalık araştırma süreci geçirmiş biri olarak, birazda HB yorumlarına güvenerek bu ürünü tercih ettim. 1 Haftadır sorunsuz kullanıyoruz. Çocuk odamız ile salonumuzun arasındaki mesafe uzak olmasına rağmen herhangi bir ses ve görüntü kaybı yaşamadık. Tam dolu pili ile VOX özelliğini kullandığınızda 2 gece şarj ihtiyacı olmadan kullanabileceksiniz. Gece görüşü ise tahminimden çok daha iyi çalışıyor. Oda tamamen karanlık olmasına rağmen bebeğimizin hareketlerini rahatlıkla görebiliyoruz. Eğer sizde bizim gibi bebeğimin sesini duymak yetmez tam olarak ne pozisyonda yattığını görmeliyim diyenlerdenseniz. Düşünmeden alın derim.

Ahmet Semih D****** (37) - İstanbul

Mükemmel bir fiyat performans ürünü, hatta daha yüksek fiyat da olsa alınır :) ekranı küçük ama yeterli, tv izlemiyoruz sonuçta. Görüntü kalitesi de aynı şekilde son derece yeterli ve net. Gece modu başarılı. Mikrofon gereksiz sesleri, dışarıdan gelen gürültüyü algılamıyor, yakından gelen sesleri algılıyor ki bebeğinizin müdahale gerektiren sesleri de bunlar zaten. VOX modu (ses aktivasyonu - bebekten ses gelmediği sürece ekranın kapalı olması) sayesinde ebeveyn ünitesinin şarjı üç günden fazla gidiyor. Ses kalitesi de güzel, cızırtılı ya da kesik kesik gelmiyor, net geliyor. Tek bir kötü özelliği var, ebeveyn ünitesini açıp kapatırken kısa bir müzik çalıyor ve tuşları bip sesi çıkarıyor. Fakat bu üniteyi bebeğin yanında kullanmadığınız için büyük bir problem değil, pişmanlık yaratmadı aldığım için. Şu ana kadar 3 başka monitör alıp iade etmiş, beklentisi belli bir seviyenin üstünde biri olarak kesinlikle tavsiye ederim.

E*** A***** (33) - İstanbul

Ürunu önceden aldım. Hatta kısa bir yorum yazmıştım ama alacaklar olursa diye deneyimlerimi paylaşmak istedim. Ben çok memnunum. Bir yere gittigimde ilk monitorümu yanima alıyorum.kamerası sarjla çalışıyor. Monitorun ise şarjı 3-4saat dayanıyor. Göruntü çok net. En ufak sesleri bile algılıyor. Monitörun şarj aleti bozuldu. Ve firmadan destek istedigimde hemen geri dönüş yaptilar sağolsunlar.Bebegim 2 yasinda 6 aylîkken aldim. Halen daha kullaniyorum. Tavsiye ederim. Pişman olmazsınız.

T**** Ç******* - İstanbul

Görüntü kalitesi çok çok iyi değil, sepya bir görüntü oluşuyor fakat araştırdığım kadarıyla bu ürün dahil diğer bebek kameralarında da durum aynı bu nedenle puan kırmaya gerek yok. Ses iletimi, çekim gücü vs iyi. Kablo uzunlukları da aynı şekilde yeterli. Ürünü açınca 2 aygıt hemen birbiri ile eşleşiyor kullanıcıyı ekstra uğraştırmıyor.

 

F******* A***** (35) - İstanbul