Bu kameralı telsizi bebeğimizi odasında uyurken rahat şekilde takip edebilmek için aldık.

1)Benzer ürünün birçok farklı markada üretimi yapılmış. Bebevo markasının dili Türkçe.
2) ürün çok şık ve ergonomik. Ekran boyutu yeterli. Yan açılardansa direkt ekrana bakıldığında çok iyi görüntü veriyor.Parlaklık yeterli. Gece görüşünü çok beğendim. 
3) kamera ile ekran arasında 3 oda var 3 duvar eder, takribi 30 mt . Çekim gücü kuvvetli. Okuduğum yorumlarda çekim problemi var denmiş. Ben sorun yaşamadım.
4) ses algısı çok pürüzsüz, çocuğumun sesi bana net geliyor. benim sesimin karşıya iletimi çok net. 
5) radyo frekansı kullanıldığı için ses ve görüntü de saliselik fark var, ki bu normal 
 
Siparişim, teslimatı hızlı gerçekleşti.

Gökhan İsmail G******* (36) - Aydın

Kamera alırken herkes en çok şunlardan şikayetçiydi: 1- izleme ünitesinin şarjı çabuk bitiyor. 2-dışarıdaki sesleri de yansıtıyor 3-bebeği görmek için kamerayı çok yaklaştırmak gerekiyor. Cevaplar 1-Siz telinizden görüntülü bir konuşma yapın bakalım, kaç dakika dayanacak şarjınız. Evet şarjı 1 saatten fazla gitmiyor olabilir, normal. Siz görüntülü arama yaptığınızda da aşağı yukarı bu kadar dayanır cep telefonunuz. Şarj kablosu 2-3 metre olduğu için her yere takabilirsiniz. Takıb şarja sabaha kadar izleyin. 2- içerideki kıpırtıyı duymak için sensörler çok hassas. Bu yüzden dışarıda kedi bağırdığında size sesi gelebiliyor. Eğer gelmesin istiyorsanız camı kapatın ya da sensörleri hassas olmayan, bebeğiniz mıkırdağında sesini duymayan başka bir alet alın. Bu kadar hassas olması çok iyi, siz o sıra dalıp ekrana bakmayı unutursanız, bu sesler size arada ekrana bakmanızı hatırlatıyor. 3- kamera ufak olduğu için bebeğe yakınlaştırmak gerekiyor. 90 cm den fazla yakınlaştırmayın diyor. Biz 1 metre (100 cm) mesafeye koyduk ve çocuğumuzun gözlerini bile görüyoruz. Başkaları neyi görmek istiyor bilmiyorum. Gece görüşü gündüzden bile daha iyi. Kamera uzakta olsun ama net görüntü versin istiyorsanız, profoesyonel olan şirketlerde otellerde kullanılan kameraları almanız ayrıca sesi de iletmesi için ekstra telsiz almanız gerekir. İhtiyacınız bebeğinizi net görüp, mıkırdadığında duymak ise gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Keşke biri ben almadan önce böyle yazsaydı da günlerce hangisi daha iyi diye bakmak zorunda kalmasaydım. Herkese bebeği ile sağlıklı mutlu günler. Dr Özgür Bolat’a mutlaka bir bakın, çocuğunuzun geleceğini onu severken mahvetmeyin..

N*** G** (33) - İstanbul

Görüntü tabiki çok hd değil ama yeterli gözünü açtığında görebiliyosunuz ses çok iyi karşıya kendi sesinizide gönderebiliyosunuz melodisi var ama yeterli değil sadede bebeğimi görmek istiyorum ve ağladığında duymak istiyorum diyosanız çok çok yeterli.

Zehra E**** (23) - İstanbul

Ürün gayet başarılı fazlasıyla iş görüyor kesinlikle tavsiye ederim.hepsiburadaya hızlı gönderim ve güzel paketleme için ayrıca teşekkür ederim.

A** I**** - İstanbul

Çok beğendim çok teşekkür ederim satıcı hemen kargoladı 2 gün içinde elime geldi kargo. Ürün çok iyi gece görüşü süper. Görüntü kalitesi ekran büyüklüğü çok iyi.

F***** C** (31) - Ankara

Çok güzel bir ürün tam 1 senedir kullanıyorum. Ekranın büyük olması ses kalitesi hepsi çok iyi. Kamerası pirize takılı olması gerekiyor tek olumsuz yanı bu ancak benim bu yorumu 1 sene sonra yapmamın nedeni garantisi. Kameramın monitörü, yaşadığımız elektrik kesintilerindeki voltaj düşmesi sebebiyle bozuldu. Garantiye gönderdikten 3 gün sonra ürünüm yapılmış olarak geri geldi. Bir üründen memnun olmak garantisinden de memnun olmaktır. Teşekkür ederim.

G***** Ş**** (31) - Samsun